-->
Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo servisu. Lasiet vairāk šeit >>.
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 120.00 EUR Latvijā un 200.00 EUR ārpus Latvijas

MaiMai

MaiMai ir lēnās modes (slow fashion) zīmols, kas iekaro savu vietu vietējā un ārzemju tirgos ar augstas kvalitātes adījumiem, dabīgu materiālu izvēli, ilgtspējīgu ražošanu, kapsulas garderobes pieeju un zīmola stāstu. MaiMai misija ir piedāvāt ilgtspējīgus adījumus“affordable luxury” kategorijā, kļūstot par pārbaudītu un uzticamu kvalitātes un dizaina garantu klientiem, kuri novērtē lietu vērtību, komfortu un funkcionalitāti.
 
 

MaiMai īpašniece Maija Balode ada kopš bērnības. Adījumu žurnāli bija Maijas mīļākā lasāmviela, un viņa allaž izvēlējusies sarežģītus un laikietilpīgus rakstus. Katrs džemperis adīts ar mīlestību un rūpīgi apstrādāts, un tikpat rūpīgi un ilgi nēsāts.

Ideja par savu zīmolu radās 2010. gadā, kad Maija nolēma atrast nodarbi, kurā ieguldīt sirdi un enerģiju, lai darbotos ilgtermiņā. Tāpēc loģisks solis bijis doties adījumu virzienā, jo tā bija sirdslieta kopš bērnības.

MaiMai ir stāsts par to, kā apvienojot sirdslietu ar apņēmību, kad ērts  biroja krēsls tiek nomainīts pret adāmmašīnu un sākās ceļš pretī savam uzņēmumam. 2013. gadā radās uzņēmums MaiMai, kas rada skaistus, elegantus adījumus no dabīgiem materiāliem, kas kalpo uzticami un ilgi, un priecē tā nēsātāju ikvienā sezonā.

Sākotnēji visi adījumi tapa pēc klientu individuālajiem pasūtījumiem un vēlmēm, bet, laikam ejot, izkristalizējās ejošākie modeļi, piegriezumi un materiāli un tapa pirmā MaiMai kolekcija.
Kad 2017. gadā radās iespēja iegādāties adīšanas iekārtas un izveidot ražotni Ogrē, realizējot sapni par smalkiem adījumiem un daudzveidīgāku piedāvājumu, tas likās nākamais loģiskais solis uzņēmuma attīstībā. Tam pievienojas komanda - speciālisti ar degsmi savā profesijā, kas veido uzņēmuma kodolu un iedzīvina it visas uzņēmuma vērtības darbos, produktos un ikdienā. Mūsu adītājas ir ar plašu un ilgstošu pieredzi jomā, tāpēc ikviena detaļa ir nostrādāta un pārdomāta, jo šīs zināšanas balstās pieredzē un apģērbu valkāšanas paradumu pārzināšanā.

MaiMai priekšrocības ir visa ražošanas procesa vadīšana un pārraudzība savā ražotnē, sadarbībā ar pieredzējušu komandu un izmantojot ilgi kalpojošus un dabīgus materiālus kā merino, kašmirs, alpaka un mohēra.

2017. gadā MaiMai piedzīvoja vēl vienu pagrieziena punktu, jo jūnijā tika atvērts veikals, kas atrodas Rīgā, Baznīcas ielā 9/11.

 


 

MaiMai radītāja Maija Balode uzskata, ka darīt to, kas sagādā prieku pašam un citiem, ir liela laime. MaiMai ir lielisks piemērs tam, kā aizraušanās var kļūt par nopietnu nodarbi. Nodarbi, kas rada vērtību!

maimai

MaiMai – patiesa vērtība un brīnišķīga dāvana!