-->
Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo servisu. Lasiet vairāk šeit >>.
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 120.00 EUR Latvijā un 200.00 EUR ārpus Latvijas

Atgriešana un apmaiņa

Atgriešana un apmaiņa inertnetveikalā
Preci var atgriezt vai apmainīt 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients. Nauda tiek atgriezta 14 dienu laikā, kad pasūtījums ir saņemts atpakaļ ražotnē un tai nav konstatēti bojājumi.  Ja prece ir bojāta, MaiMai nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ. Lai MaiMai akceptētu maiņu vai atgriešanu atgriežamajam izstrādājumam jābūt pievienotai orģinālajai etiķetei un cenai.
Apmaiņa ir iespējama, ja pieprasītā prece ir pieejama noliktavā.  
 
Maiņa
Pēc piegādes saņemšanas Jums ir 14 dienas, lai apmainītu preci. Apmaiņa ir iespējama tikai tad, ja pieprasītā prece ir pieejama pareizajā izmērā un krāsā. Tiklīdz mēs esam saņēmuši preci, mēs veicam apmaiņu un nosūtam Jums to atpakaļ. Nekādas citas izmaksas vairs nav jāveic.
Pirms veicat apmaiņu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu centru.
Jūs varat nosūtīt mums e-pastu uz info@maimai.lv vai sazināties ar mums, pa tālruni +37123203606 darba dienās no 9: 00 līdz 17: 00, izņemot svētku dienas.
Lūdzu, norādiet savu pasūtījuma numuru, kā arī preci, kuru vēlaties apmainīt. Jūsu atradīsiet savu pasūtījuma numuru savā pasūtījuma apstiprinājumā, kuru saņēmāt pa e-pastu vai piegādes pavadzīmē. 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka maiņa ir iespējama tikai tām precēm, kas nav lietotas, mazgātas un neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, MaiMai nav jāmaina tā atpakaļ.
Tāpat, ņemiet vērā, ka apģērba etiķetei un cenu zīmei jābūt pievienotai izstrādājumam
 
Starptautiskā atgriešana inertnetveikalā
Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci. Loģistikas pakalpojumu sniedzējs ir atkarīgs no Jūsu valsts.  Atpakaļsūtīšanas izmaksas sniedz klients. Lai atgrieztu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar MaiMai klientu apkalpošanas centru. Kā arī lūdzu, informējiet mūs par Jūsu atgriešanas iemeslu. Pēc tam mēs nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu no mūsu loģistikas partnera Jūsu valstī.
 
MaiMai klientu centrs
Telefons: +371 23203606
info@maimai.lv
Darba laiks: Darba dienās no 9:00 līdz 17:00 (izņemot svētku dienas)

Atgriešanas adrese
MaiMai SIA
Skolas iela 2c
Ikšķile, LV-5052
Latvia
Omnivas adreseIkšķiles Maxima X pakomāts, Skolas iela, 4A
 
Pasūtījuma atmaksa internetveiklā
Pasūtījuma naudas atmaksa tiek veikta ar tādu pašu maksājuma veidu un uz to pašu kontu no kura saņemta apmaksa par pasūtījumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atmaksa var ilgt līdz 14 dienām. Mēs informēsim Jūs, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu atgriezto preci un sāksim reverso darījumu.
Ja Jūs maksājat ar kredītkarti, no Jūsu kredītkartes kompānijas ir atkarīgs, cik ilgi notiek naudas atdošana. Kredītrēķins tiks uzskaitīts nākamajā kredītkartes rēķinā.
 
Atgriešana un apmaiņa par pirkumiem veikalā – klātienē
MaiMai veiklā pirkto preci klients var atgriezt tikai gadījumos ja tam ir pamatots iemesls. Argumenti: pārdomāju; nepatīk krāsa; tomēr neder izmērs; nepiestāv, u.tt nav pietiekams preces atgriešanai.
Klientam pirms pirkuma veikšanas ir tiesības noskaidrot visu par izstrādājuma kvalitāti, tā kopšanu un stastāvu, lai izvairītos no atgriešanas un apmaiņas veikšanas.  
Gadījumā, kad veikalā pirktā prece tiek pieņemta atpakaļ apģērba izstrādājumam jābūt pievienotai orģinālajai etiķetei, cenai un pirkuma čekam.
Atgriešanas gadījumā MaiMai klientam neizsniedz skaidru naudu par atgriežamo izstrādājumu. Klientam ir iespēja preci samainīt uz citu vai izņemt MaiMai dāvanu karti tādā summā kādā ir prece.