???? ?????????? ??????? ????!?????? ?????? MaiMai - Atgriešana un apmaiņa -->
Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo servisu. Lasiet vairāk šeit >>.
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 80.00 EUR Latvijā un 150.00 EUR ārpus Latvijas
EN LV

Atgriešana un apmaiņa

Atgriešana un apmaiņa izpārdošanas laikā
Preci var atgriezt vai apmainīt arī izpārdošanas laikā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients. Naudai tiek atgriezta tiklīdz ir saņemta prece atpakaļ un tai nav konstatēti bojājumi.
Apmaiņa ir iespējama, ja pieprasīta prece ir pieejama noliktavā. 

Atgriešana
Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka atgriešana ir iespējama tikai tām precēm, kas nav nonēsētas, mazgātas vai neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, MaiMai nav jāmaina vai jāpieņem tā atpakaļ. Lūdzu, ņemiet vērā arī, ka birkai un cenu zīmei jābūt pievienotām apģērbam, lai MaiMai varētu akceptēt maiņu vai atgriešanu.
Ja jums ir kādi jautājumi par pasūtījumu, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums. Jūs varat atsūtīt mums e-pastu info@maimai.lv vai zvanīt uz klientu servisu pa tel. nr. +37126614850.
Pirmdiena - piektdiena: 9:00 - 17:00 (izņemot svētku dienas)
Lūdzu, norādiet jūsu pasūtījuma numuru ar visu pieprasījumu. Jūs atradīsiet pasūtījuma numuru jūsu apstiprinājumā, kuru saņēmāt pa e-pastu.
 
Starptautiskā atgriešana
Pēc pasūtījuma piegādes Jums ir 14 dienas, lai atgrieztu pasūtīto preci. Loģistikas pakalpojumu sniedzējs ir atkarīgs no Jūsu valsts. 
Lai atgrieztu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar MaiMai klientu apkalpošanas centru. Lūdzu, informējiet mūs par Jūsu atgriešanas iemeslu. Pēc tam mēs nekavējoties nosūtīsim jums e-pasta ziņojumu no mūsu loģistikas partnera Jūsu valstī.
 
MaiMai klientu centrs
Telefons: +371 26614850
Pirmdiena - piektdiena: 9:00 - 17:00 (izņemot svētku dienas)

Atgriešanas adrese
MaiMai SIA
Ikšķiles iela 4-1
Ogre, LV-5001
Latvia

Maiņa
Pēc piegādes saņemšanas Jums ir 14 dienas, lai apmainītu preci. Apmaiņa ir iespējama tikai tad, ja pieprasītā prece ir pieejama pareizajā izmērā un krāsā. Tiklīdz mēs esam saņēmuši preci, mēs veiksim apmaiņu un nosūtīsim Jums to atpakaļ. Nekādas citas izmaksas vairs nebūs.
Pirms veicat apmaiņu, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu centru.
Jūs varat nosūtīt mums e-pastu (info@maimai.lv) vai sazināties ar mums pa tālruni +37126614850 (no pirmdienas līdz piektdienai 9: 00-17: 00, izņemot svētku dienas).
Lūdzu, norādiet savu pasūtījuma numuru, kā arī preci, kuru vēlaties apmainīt. Jūsu atradīsiet pasūtījuma numuru Jūsu pasūtījuma apstiprinājumā, kuru saņēmāt pa e-pastu vai piegādes pavadzīmē. 
Lūdzu, ņemiet vērā, ka maiņa ir iespējama tikai tām precēm, kas nav nonēsētas, mazgātas vai neliecina par nekādu bojājumu. Ja prece ir bojāta, MaiMai nav jāmaina tā atpakaļ.
Lūdzu, ņemiet arī vērā, ka apģērba birciņai un cenu zīmei jābūt pievienotai un bez bojājumiem.
 
Pirkuma cenas atmaksa
Pirkuma cenas atmaksa tiek veikta ar tādu pašu maksājuma veidu kā pirkums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atmaksa var ilgt līdz 14 dienām. Mēs informēsim Jūs, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu atgriežamo preci un sāksim reverso darījumu.
Ja Jūs maksājat ar kredītkarti, no Jūsu kredītkartes kompānijas ir atkarīgs, cik ilgi notiek naudas atdošana. Kredītrēķins tiks uzskaitīts nākamajā kredītkartes rēķinā.

Atgriešanas izmaksas
Lūdzam, ņemiet vērā, ka atgriešanas izmaksas ir jāsedz klientam.