EN LV

Piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar:
  • OMNIVA - Latvijas teritorijā;
  • DPD – citās ES valstīs;
  • Latvijas Pasts – pārējās pasaules valstīs.
Piegāde ir atkarīga no tās galamērķa. SIA „MaiMai” uzņemas atbildību par iespējamiem transportēšanas riskiem.
Prece būs gatava nosūtīšanai 2 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas uz mūsu bankas kontu. 
 
Piegāde Latvijas teritorijā
Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta no 1 līdz 5 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu
 
Piegāde ES valstīs
Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta no 1 līdz 10 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.
 
 
Starptautiskā piegāde 
Uz pārējām pasaules valstīm piegāde būs 4 līdz 10 darba dienu laikā. uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.
Gala cena neiekļauj pārdošanas nodokļu un /vai muitas izmaksas.
Muitas un pārējās apstrādes izmaksas netiks izmaksātas, ja prece tiks atgriezta atpakaļ.
Ja nevarat atrast savu valsti sarakstā, tad lūgums sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Mēs mēģināsim nogādāt jūsu sūtījumu.
Par pārējām nodokļu un nodevu izmaksām jūsu valstī lūdzam sazināties ar mūsu Klientu atbalsta komandu: info@maimai.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atbildībā ir bankas izmaksas par ārvalstu maksājumiem
 
Piegādes izmaksas
Mēs sūtam preces ar DPD, OMNIVA vai Latvijas Pasts. Tas atkarīgs no piegādes valsts un metodes, kā esat izvēlējušies saņemt sūtījumu.
Starptautiskā piegāde parasti paņem 4 – 10 darba dienas. Par sīkāku informāciju lasiet lietošanas noteikumi.
Tu vari arī saņemt savu sūtījumu mūsu veikalā bez piegādes izmaksām. Lūgums sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru.