-->
Mēs izmantojam sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo servisu. Lasiet vairāk šeit >>.
Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 120.00 EUR Latvijā un 200.00 EUR ārpus Latvijas

Piegāde

Jūsu sūtījums tiks piegādāts ar:
  • OMNIVA - Latvijas teritorijā;
  • DPD – citās ES valstīs;
  • Latvijas Pasts – pārējās pasaules valstīs.
Piegāde ir atkarīga no tās galamērķa. SIA „MaiMai” uzņemas atbildību par iespējamiem transportēšanas riskiem.
 
Piegāde izpārdošanas laikā
Ņemot vērā lielu pasūtījumu daudzumu izpārdošanas laikā, prece tiks nosūtīta 10 darba dienu laikā Latvijas teritorijā un 14 darba dienu laikā pārējās valstīs. Paldies par sapratni!
 
Piegāde Latvijas teritorijā
Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta 5 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu
 
Piegāde ES valstīs
Ja vien nav noteikts citādi, prece tiks nosūtīta no 7 darba dienu laikā uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.
 
 
Starptautiskā piegāde 
Uz pārējām pasaules valstīm piegāde būs 7 darba dienu laikā, uz klienta norādīto piegādes adresi, atkarībā no pārvadāšanas metodes un izvēlētās piegādes vietas. Ja esat izvēlējušies priekšapmaksas rēķina metodi, tad preces tiks izsūtītas tikai pēc pilnas apmaksas veikšanas uz mūsu bankas kontu.
Gala cena neiekļauj pārdošanas nodokļu un /vai muitas izmaksas.
Muitas un pārējās apstrādes izmaksas netiks izmaksātas, ja prece tiks atgriezta atpakaļ.
Ja nevarat atrast savu valsti sarakstā, tad lūgums sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Mēs mēģināsim nogādāt jūsu sūtījumu.
Par pārējām nodokļu un nodevu izmaksām jūsu valstī lūdzam sazināties ar mūsu Klientu atbalsta komandu: info@maimai.lv. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu atbildībā ir bankas izmaksas par ārvalstu maksājumiem
 
Piegādes izmaksas
Mēs sūtam preces ar DPD, OMNIVA vai Latvijas Pasts. Tas atkarīgs no piegādes valsts un metodes, kā esat izvēlējušies saņemt sūtījumu.
Starptautiskā piegāde parasti aizņem līdz 10 darba dienām. Par sīkāku informāciju lasiet lietošanas noteikumos.
Ir iespēja saņemt savu sūtījumu mūsu veikalā bez piegādes izmaksām. Lūgums sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru.